Hakkımızda
 
 


Modern hayatı şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışan Has Lift Asansör, 2014 yılında kuruldu.

Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyisi Asansör yedek parçalarını bünyesinde barındıran Has Lift, çalıştığı alanlarda küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam ediyor.

Asansör Kumanda Pano imalatı olarak faaliyet gösteren Haslift Asansör ayrıca, mevcut hizmet verdiği sektörün yanı sıra teknik servis alanındaki yeni yatırımlarıyla da büyümesini sürdürüyor. 

Has Lift Asansör'ün ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer alıyor. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, Firma Dünya ölçeğinde saygın markalarla yaptığı iş birlikleriyle, Türkiye’yi bütün dünyada temsil ediyor.

Has Lift Asansör'ün yönetim yaklaşımı, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilincini de yansıtıyor. Has Lift Asansör, sosyal sorumluluk çalışmalarını yürütürken insanların hayatlarında bir iz bırakmayı ve günlük yaşamı daha iyi bir hale getirmeyi amaçlıyor. Firmanın sosyal sorumluluk projeleri toplumun sürekli ileriye giden ve gelişen bir gelecek yaratmasına katkıda bulunmak hedefiyle yönetiliyor.

Firma, özellikle kültür-sanat, eğitim ve spor alanlarına odaklanan çeşitli kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerini hayata geçiriyor. Destek verdiği tüm alanlarda, sorumluluklarının bilincinde olan Has Lift Asansör, topluma öncü ve örnek olma amacıyla hareket ederken, yatırımlarıyla ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlıyor.

Türkiye’de değişimin öncüleri arasında yer alan Has Lift Asansör, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendiriyor. Has Lift Asansör standartları belirleyen, keşfederek ilerleyen küresel bir oyuncu olma vizyonuyla, ülke ekonomisine faydalı olacağına inandığı iş birliği ve yatırım fırsatlarını incelemeye devam ediyor.